1973 İstanbul doğumluyum. B.K.M.Lisesi Resim bölümü mezunuyum. Bazen Çocuk Gelişimi bölümü okusaydım keşke diye düşündüğüm oluyor. Çocukları çok seviyorum … Onlarla bındık bındık saatlerce oynaya bilirim:))) Onları mutlu etmek benim için çok büyük zevk.. İki çocuk annesiyim, bir kızım birde oğlum var. Bana yetiyor onlarla uğraşmak … Zaten yeterince büyüdüler artık:)))

Bu işe neden başladım önce bundan bahsedeyim ..

Tabi öncelikle okuduğum okulun avantajı yaratıcı kişiliğimle birleşti.. Kızımın odasındaki duvar süslemesi 1995 yılında kimsede yoktu, her gören çok beğendi.. Aslında duvarki baca akıntısını yok edemeyen boyacıya sinirlenmiştim ama kimse bilmiyordu tabii… Sonra  kapısına pullarla süslü bir çelenk koyunca, birde karyolasına  aynı renklerde cibinlik.. Her şey mükemmeldi işte bu benim ilk tecrübem oldu.. Yanlız şunu söylemeliyim kızım halen pembeyi çok seviyor bizde süt koltuğumuzdan vazgeçemedik :))

Sıra oğluma geldiğinde de aynı telaşı ve aynı heyecanı yaşamak çok güzeldi.. Sarı renk favorim oldu.. Tabi oda sarıdan vazgeçemiyor..:))

Ama elimizde bebek kalmadı derkeeennn…. Kuzenlerim, kardeşim, çevrem … EVEEET…. Artık üretelim, yaratalım o tatlı telaşı sizinle paylaşalım  ..

 

Özel PEDÜK